START SIEĆ OSIEDLOWA SIECI DLA FIRM HOSTING PROJEKTY WWW O FIRMIE KONTAKT

  SIEĆ OSIEDLOWA
  Informacje o sieci
  Opis konfiguracji
  Download
  Regulamin sieci
  Hosting dla użytkowników
  Formularz zgłoszenia
   
  SIECI DLA FIRM
  Budowa sieci
  Obsługa sieci
  Połączenia VPN
  Bezpieczeństwo
   
  USŁUGI DLA FIRM
  Ochrona danych
  Kopie bezpieczeństwa
  Obsługa informatyczna
  Komputery i sprzęt IT
   
  PROJEKTOWANIE WWW
  Projektowanie stron www
  Hosting
  Wyślij zapytanie
   
  KAWIARENKA
  Chat-room
  Forum
  Zjazdy NETCAFE
 © 2003-2007 netcafe.pl All Rights Reserved

 
NETCAFE POLAND / INFORMACJE O FIRMIE


     Firma NETCAFE POLAND na rynku IT istnieje od 2003 roku, posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunika-cyjnych nr 5293. Głównym profilem działalności firmy jest budowa profesjonalnych kablowych sieci internetowych zapewniających w pełni bezpieczne korzystanie z internetu zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Obecnie sieci NETCAFE POLAND to kilkuset zadowolonych klientów, a ich liczba cały czas rośnie wraz z rozwojem firmy.

NASZĄ MISJĄ jest świadczenie wysokiej jakości usług związanych z internetem zarówno firmą jak i użytkownikom indywidualnym.

NASZYM CELEM jest kompleksowa obsługa Klienta w obszarze internetu.

NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO jest usługą kierowaną głównie dla firm i instytucji polegającą na ochronie danych elektronicznych. Tworzymy systemy transmisji i ochrony danych w formacie cyfrowym.

BUDOWA STRON WWW to profesjonalne wykonanie projektu i najwyższa jakość wykonania gwarantująca zadowolenie dla każdej firmy chcącej zaistnieć w internecie. Projektujemy serwisy internetowe w oparciu o indywidualną szatę graficzną kierowaną do konkretnego klienta docelowego. Strony projektujemy w technologii HTML, JAVA, PHP, MySQL, FLASH.

     Nasza firma proponuje Państwu także wdrożenie, instalację i odpowiednie przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych elektronicznych przy użyciu PGP. Zajmujemy się także pełną kompleksową usługą tworzenia kopii bezpieczeństwa. W ofercie naszej znajdziecie Państwo rozwiązania sprzętowe jak i programowe, a nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze i konfiguracji odpowiedniego rozwiązania.